
влевовправо
Садова фігура Коні средній розмір. комплект.
- Готово к отправке
- Код: Д
3 000 ₴/комплект
+380 (67) 774-68-10
- +380 (99) 556-11-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садова фігура Коні средній розмір.
Декоративна садова фігура Коня - це витончена прикраса для вашої ділянки, яка додасть вишуканості та природної гармонії будь-якому ландшафту. Елегантний силует коня символізує силу благородство та свободу, а білосніжне покритя робить його справжнім акцентом у вашому саду, дворі чи біля будинку.
Ця фігура виготовлена з міцного, морозостійкого матеріалу, що дозволяє зберігати яскравість кольору та форму впродовж багатьох сезонів. Ідеально підходить для садів у стилі кандрів, класика або етно.
Харектеристика:
Тип: садова декоративна фігура.
Форма : Кінь
Колір: Білий
Розмір: Середній
Матеріал: Полімер
Стійкий до погодних умов: так
Розмір: висота 52 ширина 18 довжина 58
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dema |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полимер |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 570 мм |
| Высота | 520 мм |
| Вес | 5 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 000 ₴/комплект




